Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je zásadním faktorem pro podnikání na internetu. Přes internetové vyhledávače přichází na stránky až 80% návštěvníků.

Prostřednictvím SEO zajistíme, aby vaše stránky byly na předních pozicích ve vyhledávačích a stránky plnily základní funkci - přínášely nové zákazníky.

Z čeho se Optimalizace pro vyhledávače skládá?

  • analýza konkurence a vašich stávajících stránek
  • stanovení vhodných klíčových slov a cílů
  • optimalizace kódu stránek
  • registrace do katalogů a další formy získávání zpětných odkazů (linkbuilding)
  • kontinuální úpravy a vylepšení
  • úspěch na internetu :-)

Dlouhodobý úspěch SEO vyžaduje také dlouhodobou a kvalitní spolupráci. Aby Vaše stránky neztratily krok s konkurencí, je třeba stále činit web atraktivnější, vymýšlet nová zlepšení a funkce. Proto v případě Optimalizace pro vyhledávače počítejte s dlouhodobou spoluprácí.

V případě zájmu nás kontaktujte

Slovníček pojmů

SEO
zkratka z anglického Search Engine Optimazation neboli Optimalizace pro vyhledávače. SEO je soubor činností kterým dosahujeme vysokého umístění v přirozených výsledcích vyhledávání (neplacené odkazy v prostřední části).
Zpětné odkazy
Odkazy vedoucí zvnější na váš web. Takzvaná popularita webu, kterou takto získáváte je důležitým aspektem SEO. Více o budouvání zpětných odkazů.
Klíčová slova, keywords
Slova, která uživatelé zadavájí do vyhledávačů při hledání vašeho oboru činnosti. Jsou to slova, na která cílíme naši Optimalizace pro vyhledávače.

SEO optimalizaci využívají

Optimalizace pro vyhledávače je jednou z našich základních služeb. Mezi klienty patří síť hotelů Goldencity, společnost Fine, HENKEL ČR, CITY BIKE Prague a mnoho dalších.


Navigace